Gravírování

chcete se dozvědět, co je gravírování?

Co je to gravírování?

Gravírování je moderní metoda, která nahrazuje ruční rytí. Díky gravírování můžeme vypálit laserem do kovu různé motivy od textů až po obrázky. Počítačově řízené gravírování je precizní a dokonalé.

Jakou technologii gravírování používáme?

Gravírujeme na laserovém stroji FIBER LASER 50W. Gravírujeme na jakékoliv kovy jako jsou chirurgická ocel, hliník, běžný kov – slitiny, železo apod.

Co vše můžeme gravírovat?

Jakékoli kovové předměty, na kterých se najde alespoň kousek místa pro požadovaný motiv. Můžete vybírat produkty z nabídky našeho e-shopu nebo můžete dodat vlastní předměty – příbory, psí známky, dveřní štítky, pouzdra na vizitky, manžetové knoflíčky, a také reklamní produkty jako například flash disky nebo pera.

Jaké fonty písma nabízíme?

Gravírujeme fontem Monotype Corsiva.

Jaké motivy jsme schopni gravírovat?

Loga, obrázky, monogramy, data a jakýkoli text. Obrázky nám zasílejte v dobré kvalitě nejlépe ve vektorovém provedení = černé křivky jako otisk razítka, negravírujeme fotografie. Obrázky s malým rozlišením ve špatné kvalitě jsou po vygravírování zrnité/rozmazané. 

gravírujeme šperky obrázky moto šperky janicna motorkářské

Jaká je doba zhotovení objednaného šperku/předmětu s gravírováním?

Gravírované předměty zhotovujeme do 2 pracovních dnů, v předvánočním období se tato doba může prodloužit dle počtu objednávek na 3-4 prac. dny.

Zajímá vás něco

Chcete se na něco zeptat, dozvědět se více…

V neděli 3.12.2023 můžete náš stánek navštívit na Vánočních trzích v Děčíně.

Objednávky s gravírováním zhotovujeme a odesíláme během 2-3 prac. dní. Objednávky ke gravírování přijímáme pouze do 15.12.2023